Hizmetlerimiz

Herkes İçin Daha İyi Sigorta Hizmeti

services

Evinizin içindeki eşyaları ve ailenizi yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.

services

Sosyal güvenceli kişilerin SGK anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmetlerinden ortaya çıkan fark ücretlerini karşılayan sağlık sigortası ürünüdür.

services

Hasar durumlarında karşı tarafta oluşan maddi zararları ve bedeni zararları güvence altına alan ve karşı taraftaki hasarları ödeyen bir sigorta ürünüdür.

services

Motorlu karayolu araçlarınızın hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, mağduriyet yaşamamanız için yapılan sigorta ürünüdür.

services

Yurt içi seyahat sürecinizde oluşacak risklerinizi teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

services

Zorunlu Deprem Dask sigortası doğal afet olan depremin yaratacağı maddi zararlardan dolayı meydana gelen maddi zararları karşılayan bir sigorta türüdür.

services

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izin alma için zorunlu olan sağlık sigortasıdır.

services

Türkiye’ye sağlık turizmi amaçlı gelen, 18 -75 yaş aralığındaki hastaların geçireceği operasyon sonrası komplikasyonlar için teminat sunar.

services

Öğrenci ve çalışan kişinin yurt dışında geçireceği yurt dışı seyahat sürecinizde oluşacak risklerinizi teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

Netten Sigorta
Lütfen sorunuzu bizimle paylaşın.